“Нове вікно можливостей“: міністр оборони Рєзніков обнадіяв українців

Протягом найближчих кількох місяців Росія остаточно втратить шанси досягти хоч якогось успіху у війні проти України, яку вона розв'язала 24 лютого. Таку заяву у Facebook зробив український міністр оборони Олексій Рєзніков.

“Нове вікно можливостей“: міністр оборони Рєзніков обнадіяв українців - today.ua

За його словами, після того, як російські окупаційні війська втратить шанси хоч на якийсь успіх, у України з'явиться "нове вікно можливостей". Умовою для цього буде важке озброєння, яке передадуть Україні міжнародні партнери, а також інша допомога та санкції проти Росії.

"Ми робимо все можливе і неможливе, щоб наблизити визволення нашої землі", - наголосив Резніков.

Міністр додав, що на нас чекають дуже важкі тижні. У цей період Україна захищатиметься від російських окупантів переважно власними силами. Але важка іноземна зброя врівноважить сили та дозволить ЗСУ здійснити перелом у війні.

“Нове вікно можливостей“: міністр оборони Рєзніков обнадіяв українців Нагадаємо, російські окупаційні війська вторглися до України 24 лютого. Вони намагалися захопити Київ та Харків, але їх відкинули. Наразі російські окупанти намагаються повністю захопити Донецьку та Луганську області.

Раніше повідомлялося, що у Чорному морі затонув російський крейсер "Москва". У нього потрапила українська протикорабельна ракета.