Путін вирішив продовжувати війну в Україні - Арестович

Президент РФ Володимир Путін вирішив далі продовжувати війну з Україною, щоб у такий спосіб розправитися з російським генералітетом і так званою "партією війни". Таку заяву зробив Олексій Арестович, який обіймає посаду радника голови Офісу президента України.

Путін вирішив продовжувати війну в Україні - Арестович - today.ua

За його словами, Путін призначив генерала армії Олександра Дворнікова командувати російськими окупаційними військами в Україні якраз для того, щоб розправитися з російським генералітетом і так званою "партією війни".

Арестович зазначив, що російські військові мають високий рейтинг підтримки серед населення. Путін із цим змиритися не може. Тому він вирішив за допомогою війни позбутися "конкурентів".

Путін вирішив продовжувати війну в Україні - Арестович Раніше повідомлялося, що у Росії заарештували 20 генералів. Їх звинувачують у крадіжці загалом 10 млрд доларів, виділених на підготовку війни з Україною. У цьому ж звинувачують і державного радника РФ Владислава Суркова, який зараз перебуває під домашнім арештом.

Нагадаємо, російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. За часи війни вони вже втратили близько 20 тисяч людей.

Раніше стало відомо, що російський крейсер "Москва", який уразили українські крилаті ракети, затонув у Чорному морі.