Прогноз погоди на зиму: синоптик розповів, які випробування готує природа українцям

Прийдешня зима 2021-2022 років почнеться ще в кінці листопада і буде холодною. Люті морози очікуються у другій половині зими. Зима буде доволі сніжною, особливо ближче до весни. Такий прогноз погоди на зиму дав народний синоптик Леонід Горбань.

Прогноз погоди на зиму: синоптик розповів, які випробування готує природа українцям - today.ua

Спостереження свідчать, що прогнози від Леоніда Горбаня збуваються приблизно на 75%. Втім, знавець погоди іноді "промахується" в числах, але в тенденціях, як правило, його прогнози збігаються з дійсністю. Отже, який прогноз погоди на зиму дав народний синоптик?

Перш за все, Горбань каже, що точніший прогноз можна буде скласти ближче до початку зими, приблизно в середині осені. Однак уже зараз він може приблизно розповісти, які сюрпризи приготувала погода українцям на прийдешню холодну пору.

Істотно похолодає в Україні вже з третьої декади жовтня. Це ще, звичайно, буде не зима, але холоди, що прийдуть на зміну теплому "бабиному літу", яке порадує українців в середині жовтня, будуть передвістям зими.

Увесь листопад очікується доволі дощовим і холодним, а під кінець місяця похолодає ще сильніше, і дощі зміняться снігом. Таким чином можна вважати, що реальна зима в Україні почнеться ще до настання календарної. Прогноз погоди на зиму: синоптик розповів, які випробування готує природа українцям Прогноз погоди на зиму від Леоніда Горбаня обіцяє також рясні снігопади в кінці грудня і відлигу на початку нового, 2022, року.

Холоднішати почне з середини січня

Приблизно зі Старого нового року знову піде сніг і посиляться морози. А після Хрещення ртутний стовпчик знову поповзе вгору.

А найхолоднішим зимовим місяцем обіцяє стати лютий, особливо його друга половина. Саме тоді українців випробують на міцність найсильніші морози. А наприкінці календарної зими на Україну обрушаться сильні снігопади і сніжні бурани.

Отже, прогноз погоди на зиму від Леоніда Горбаня не радить українцям розслаблятися. Багато в чому може повторитися сценарій минулої зими із холодним лютим, який простягнеться в часі ще й на березень і частину квітня.

Взагалі, клімат на планеті стрімко змінюється. Так, британські вчені прогнозують на найближчі п'ять років аномально спекотне літо, під час якого посилиться танення льодовиків, і ще більш посилиться парниковий ефект. Тому потужні руйнівні урагани, циклони з великою кількістю дощової маси і спопеляюча спека стануть, на жаль, звичним явищем.

ДЖЕРЕЛОsegodnya