Польща та Прибалтика зупинять автомобільне сполучення з Росією

Найближчими днями одразу чотири країни зупинять автомобільне та залізничне сполучення з Росією через те, що її війська вторглися в Україну. За словами заступника міністра інфраструктури України Мустафи Найєма, транспортну блокаду РФ влаштують Польща та всі країни Прибалтики.

Польща та Прибалтика зупинять автомобільне сполучення з Росією - today.ua

Також Польща, Латвія, Литва та Естонія зупинять автомобільне та залізничне сполучення з Білоруссю, оскільки вона допомагає Росії у її війні проти України.

Євросоюз після того, як Росія вторглася до України, закрив небо для російських літаків. Однак, товари, як і раніше, можна доставляти на автомобілях і залізницею. Так, багато вантажівок іде до Росії з ЄС (головним чином із Німеччини) через польсько-білоруський кордон.

Україна наполягає на повній блокаді Росії. У Євросоюзі досі не було єдності. Проте, схоже, що через події у Бучі країни ЄС запровадять повну транспортну блокаду Росії та Білорусі.

Польща та Прибалтика зупинять автомобільне сполучення з Росією Як Росія та Білорусь відреагують, що Польща та країни Прибалтики блокуватимуть автомобільне та залізничне сполучення з ЄС – поки що сказати важко. Зрозуміло, що Кремль може вжити заходів у відповідь.

Раніше глава української делегації на переговори між Україною та Росією у Стамбулі Давид Арахамія назвав умови, за яких буде підписано мирний договір.