Окупанти намагаються захопити Сєвєродонецьк - ЗСУ

Російські окупанти зараз намагаються насамперед захопити Сєвєродонецьк (Луганська область). Про це повідомив Генштаб Збройних Сил України.

Окупанти намагаються захопити Сєвєродонецьк - ЗСУ - today.ua

Вчора, 30 травня 2022 року, російські окупанти на Луганщині наступали в районах Сєверодонецька та Тошківки. Ціною великих втрат їм вдалося досягти деяких успіхів.

За даними голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, до деяких районів Сєвєродонецька увійшли окупанти та проросійські бойовики. Бійці Збройних Сил України ведуть оборонні бої. Внаслідок злочинних дій російських окупантів є загиблі та поранені. Так, лише у Лисичанську 30 травня через ворожі обстріли двоє мирних жителів загинули, а троє було поранено.

Окупанти намагаються захопити Сєвєродонецьк - ЗСУ Гайдай також повідомив, що наразі російські окупанти вже контролюють близько половини Сєвєродонецька. При цьому він наголосив, що бійцям ЗСУ не загрожує оточення у місті, оскільки є можливість виходу до Лисичанська.

За словами Гайдая, у Сєвєродонецьку ще залишаються мирні жителі – близько 15 000 людей. Вони не можуть виїхати з міста через постійні обстріли окупантів.

Раніше у закордонних ЗМІ розповіли, на що хворіє глава Кремля Володимир Путін.