Деяким чоловікам дозволять виїжджати з України під час війни

Автор: Максимов Віталій

В Україні під час воєнного стану деяким чоловікам призовного віку, придатним за станом здоров'я до служби у ЗСУ, можуть дозволити виїжджати за кордон. Таку заяву зробив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Деяким чоловікам дозволять виїжджати з України під час війни  - today.ua

За його словами, питання дозволу деяким категоріям військовозобов'язаних чоловікам виїжджати за кордон під час війни "зрушило з мертвої точки".

Арестович зазначив, що можуть дозволити виїжджати за кордон під час війни, наприклад, морякам. Вони з-за кордону пересилають в Україну великі кошти, що може допомогти українській економіці.

Крім того, не виключено, що під час війни дозволять виїжджати за кордон бізнесменам та вченим. В даному випадку йдеться про короткострокові поїздки (наприклад, на наукові конференції або для зустрічі з потенційними бізнес-партнерами).

Популярні зараз

Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Деяким чоловікам дозволять виїжджати з України під час війни Раніше до уряду звернулася одна з асоціацій із проханням дозволити бізнесменам на короткий термін виїжджати за кордон, щоб можна було укладати нові контракти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, зараз за кордон можуть виїжджати водії призовного віку, якщо вони беруть участь у перевезенні військових чи гуманітарних вантажів.

Раніше Арестович розповів, коли і за яких умов Україна погодиться на мир із Росією.