Названа кількість полонених російських солдатів-строковиків

Українські військовослужбовці з початку вторгнення Росію в Україну, яке почалося 24 лютого, взяли в полон до 300 російських солдатів-строковиків. Про це розповіли в Офісі Президента.

Названа кількість полонених російських солдатів-строковиків - today.ua

Зокрема, до полону потрапили військовослужбовці термінової служби 15-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ. Раніше ця бригада "відзначилося" у Сирії та на Донбасі.

Нагадаємо, президент РФ володимир путін заявив, що під час так званої "спеціальної операції" в Україні, яка насправді є війною проти українського народу, не використовуються військовослужбовці термінової служби, а лише військовослужбовці-контрактники. Тому інформація української сторони про полонених російських солдатів-строковиків виявилася для багатьох росіян дуже несподіваною.

Названа кількість полонених російських солдатів-строковиків Тим часом Росія з початку вторгнення в Україну втратила вже вбитими і пораненими понад 12 000 військовослужбовців. Українці підбили та знищили 335 танків, 1 105 бойових броньованих машин окупантів, а також збили 49 літаків та 81 вертоліт.

ЗСУ продовжують вести тяжкі бої з російськими окупантами. Останніми днями противник сповільнив наступ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в місті Дергачі Харківської області поліцейські підбили два російські танки.