Міноборони Британії повідомило, чого російські окупанти досягли за 100 днів війни в Україні

Автор: Максимов Віталій

Станом на 3 червня минуло 100 днів з дня вторгнення російських окупаційних військ в Україну. Міноборони Великобританії на своїй сторінці у Twitter підкреслило, що військам РФ не вдалося досягти у нашій країні початкових стратегічних цілей.

Міноборони Британії повідомило, чого російські окупанти досягли за 100 днів війни в Україні - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що завдяки стійкості та самовідданості бійців ЗСУ, а також помилкам під час планування та реалізації російські окупанти не змогли оточити та захопити Київ. Внаслідок цього війська РФ були вибиті з Київської області, а також з кількох інших областей.

Після цього російські окупанти вирішили повністю захопити Донецьку та Луганську області. МО Британії відзначило, що в цих регіонах окупантам ціною великих втрат в особовому складі та у військовій техніці вдалося досягти деяких тактичних успіхів. Але на інших напрямках війська РФ змушені перейти до оборони.

Міноборони Британії повідомило, чого російські окупанти досягли за 100 днів війни в Україні Генштаб ЗСУ розповів 3 червня, що бої точаться у центрі Сєверодонецька. Ворог намагається захопити це місто.

Популярні зараз

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Українцям готують велике підвищення податків

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

НБУ змінив умови купівлі валюти в Україні: банки вимагатимуть додаткову інформацію

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, за даними Генштабу ЗСУ, за перші 100 днів російські війська втратили в Україні понад 30 000 людей, понад 1000 танків, понад 3000 бронемашин, 207 літаків, 175 вертольотів, велику кількість іншої військової техніки. Також внаслідок ударів українських захисників затонули 13 кораблів та катерів окупантів.

Нагадаємо, раніше британські журналісти розповіли, який діагноз у ватажка Кремля Володимира Путіна.