Зливи, шквали, град: в Україні оголошено штормове попередження

На завтра, 27 липня, на заході нашої країни оголошено штормове попередження. Негода охопить практично всю західну Україну, залишивши недоторканими інші регіони. При цьому температура на всій території країни буде по-липневому висока. В Україну повертається спека.

Зливи, шквали, град: в Україні оголошено штормове попередження - today.ua

Поки таких виснажливих температур, як були тиждень тому, не передбачається. Однак ртутний стовпчик практично в усіх регіонах країни підстрибне вище 30 градусів.

Центр, північ, схід і південь України залишатимуться в області високого тиску, і у них завтра опадів не передбачається. А ось на заході негода обіцяє розгулятися. Зливи, шквали, град: в Україні оголошено штормове попередження Синоптики попереджають про грози, шквали і зливах на території всієї західної України: від Закарпаття до Вінницької області. При цьому лише на Буковині завтра має обійтися без погодних катаклізмів. На решті західного регіону зливи можуть супроводжуватися градами і шаленими поривами вітру.

ДСНС оголосила на завтра в західних областях І рівень небезпеки - жовтий. Рятувальники радять жителям цих областей по можливості менше виходити з дому і намагатися триматися якомога ближче до будинків, де можна сховатися від стихії.

До речі, вже в середу, 28 липня, дощі просунуться далі на схід, охопивши майже всю територію України, крім східних областей. Зливи, шквали, град: в Україні оголошено штормове попередження А 29 липня опадами накриє і схід. Зате на заході знову запанує сонячна погода. Зливи, шквали, град: в Україні оголошено штормове попередження Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань обіцяє українцям холодну і затяжну зиму. Сніг і морози скують землю ще в кінці листопада. І весна 2022, як і цьогоріч, не прийде за календарем. Клімат в Україні змінюється.

ДЖЕРЕЛОmeteo.gov.ua