Кулеба розповів про новий сценарій перемоги України над окупантами

Якщо раніше Україна розглядала перемогу над Росією як відведення її окупаційних військ на позиції, що існували на 23 лютого, то тепер перемогою розглядається визволення всіх тимчасово окупованих українських територій. Про це у своєму новому інтерв’ю розповів український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Кулеба розповів про новий сценарій перемоги України над окупантами - today.ua

Він наголосив, що багато залежатиме від ситуації на Донбасі, який намагаються повністю захопити російські окупанти.

Кулеба також сказавв, що військова допомога від міжнародних партнерів (Йдеться про постачання військової техніки, артилерії – ред.) дозволить Україні вибити російських окупантів із тимчасово окупованої території Херсонської області, розблокувати чорноморські порти та відновити експорт. Кулеба розповів про новий сценарій перемоги України над окупантами Міністр сказав, що ціна за таку перемогу може бути дуже великою, тому, зрештою, доведеться вести переговори з російськими окупантами. Підійти до них Україна хоче із сильної позиції.

Нагадаємо, російські окупаційні війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. Вони вже втратили, за даними Генштабу ЗСУ, близько 26 тисяч людей. Наразі окупанти намагаються захопити Донбас.

Раніше повідомлялося, що у Чорному морі затонув російський крейсер "Москва" , який був підбитий українськими ракетами.