Великий український туроператор зупинив роботу

Великий український туроператор Mouzenidis Travel повідомив про зупинку своєї роботи з 18 по 26 червня. На цей період він припиняє обслуговування клієнтів. Компанія оголосила щодо зупинки роботи на своїй сторінці у Facebook.

Великий український туроператор зупинив роботу - today.ua

"У зв'язку з операційними і технічними можливостями компанією Mouzenidis Travel А.Е. (Греція) тимчасово, в період з 18.06.2021 по 26.06.2021, припиняється прийом та обслуговування нових клієнтів на території Греції, якщо про інше не повідомляється окремо по бронюванню" , - пишуть у повідомленні туроператора.

У цьому ж повідомленні зазначають, що туристам, в яких вже були куплені путівки і заброньовані тури саме на ці дати, запропонують перенести поїздку на дату після 1 вересня або на літо наступного, 2022, року. Причому, вартість відпочинку для них залишиться та сама, що й цьогоріч.

Водночас, тим, хто вже прибув за путівкою, забезпечать повноцінний відпочинок, як і було обумовлено, включаючи зворотний авіапереліт в Україну.

"Очікуємо продовження туристичного обслуговування після 26.06.2021 року", - оптимістично написали у повідомленні.

Великий український туроператор зупинив роботу При цьому туроператор приносить вибачення клієнтам за заподіяні незручності і сподівається на розуміння з їхнього боку.

Клієнти туроператора вкрай обурені

Клієнти туроператора, звичайно, вихлюпнули своє обурення з приводу того, що відбувається, у коментарях до цього повідомлення. Люди, зокрема, пишуть, що планували цю подорож цілий рік, мріяли про неї, хотіли провести час усією сім'єю з дітьми. Уже навіть зібрали валізи, і тут - така неприємна несподіванка.

"Це просто жахливо !!!! У нас тур з 26.06 і нам його скасували !!!! Як так можна робити, ми оплатили всю !!! суму !!! Чекали ще з минулого року, вже склали валізи. Наші діти вже налаштовані і чекають з нетерпінням те море, а ви пишете, що переносити на вересень, або на наступний рік? !!!! Це по вашому нормально? Зіпсувати сім'ї з 5 осіб відпочинок, ще й сильно полоскотати нерви !!!! ", - пише обурена клієнтка туроператора.

Жінка також додає, що їм не потрібен тур на інший час, і вони будуть вимагати в оператора повернути їм гроші. Причому не лише за путівки, але й будуть вимагати відшкодувати їм моральні збитки. Великий український туроператор зупинив роботу У той же час, серед клієнтів туроператора поповзли чутки, що він може не відновити свою роботу взагалі. Мовляв, справа йде до банкрутства. Та, як з'ясувалося, причина зупинки роботи в іншому.

Компанія переходить у спадок до іншого власника

"Пауза в обслуговуванні туристів в Греції пов'язана з процедурою передачі спадщини, оцінки майна, передачі справ новому керівництву", - пояснили в компанії.

Оформлення процедури вступу у спадщину вимагає зупинки всіх грошових операцій компанії. Через це й оголосили цю вимушену паузу в роботі. До речі, колишній власник туроператора Mouzenidis Travel Борис Музенідіс помер у березні цього року.

Нагадаємо, у цьому році сильно подорожчає відпочинок в Туреччині. Турецькі готелі, які зазнали збитків через коронавірус, мають намір підняти ціни вже найближчим часом.

ДЖЕРЕЛОubr.ua