Кремль пояснив, у чому полягатиме демілітаризація України

Українська делегація на переговорах з Росією щодо виведення з України російських окупаційних військ пропонує шведський чи австрійський варіанти нейтральної демілітаризованої країни. Про це повідомив Володимир Мединський, який є членом російської делегації під час переговорів.

Кремль пояснив, у чому полягатиме демілітаризація України - today.ua

При цьому українська сторона, стверджує Мединський, наполягає, щоб, незважаючи на демілітаризацію, Україна мала власну армію та Військово-морські сили.

Крім того, Мединський каже, що нібито обговорюють кількість української армії після демілітаризації.

Слід зазначити, що Україна офіційно цю інформацію не коментувала. Головна вимога української делегації – негайне припинення вогню російськими окупантами та виведення всіх російських окупаційних військ із території України. Тільки після цього можна буде говорити про нейтральний статус.

Кремль пояснив, у чому полягатиме демілітаризація України Нагадаємо, Україна наприкінці лютого провела перший раунд переговорів із Росією, війська якої вторглися до нашої країни 24 лютого. З того часу відбулося ще кілька раундів переговорів. Сторони поки що ні про що конкретно не домовилися.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив про передумови перемоги України над Росією.