Стало відомо, яке озброєння отримає Україна за ленд-лізом

Автор: Максимов Віталій

У США прийняли програму ленд-лізу для України, завдяки якій ЗСУ отримають сучасну військову техніку та озброєння. Головна відмінність таких поставок – швидкість та великий перелік позицій.

Стало відомо, яке озброєння отримає Україна за ленд-лізом - today.ua

Зокрема, в рамках цієї програми Україна від Сполучених Штатів може отримати танки, бронетехніку та артилерію. Також Україна може отримати протикорабельні ракети, які допоможуть розблокувати чорноморські порти та відновити експорт.

Крім того, американська сторона може передати Україні системи ППО та бойові літаки, що допоможе знищувати авіацію російських окупантів.

Стало відомо, яке озброєння отримає Україна за ленд-лізом Список поставок у рамках ленд-лізу для України затверджуватиме президент США. Доставляти військову техніку та озброєння в рамках цієї програми повинні швидко, без бюрократичної тяганини.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слід зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну навіть Німеччина вирішила постачати важке озброєння для ЗСУ, хоча раніше відмовлялася це робити. Очікується, що незабаром наша країна отримає німецькі самохідні гаубиці "Гепард". Крім того, очікуються БМП "Мардер" та гаубиці.

Раніше повідомлялося, що у Чорному морі затонув російський крейсер "Москва", підбитий українськими ракетами.