Німеччина вперше після карантину відкриває необмежений в'їзд для українців

З неділі, 18 липня, Німеччина відкриває майже необмежений в'їзд для українців на територію своєї країни. Від тих, хто в'їжджає, не потребуватимуть жодних документів про вакцинацію і навіть тестів на ковід.

Німеччина вперше після карантину відкриває необмежений в'їзд для українців  - today.ua

Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого на сайті міністерства закордонних справ ФРН.

Крім України, до списку третіх країн, чиїм громадянам дозволено "необмежений" в'їзд на територію ФРН, входять ще 25 держав. При перетині кордону Німеччини від них не вимагатимуть ніяких сертифікатів про вакцинацію і навіть тестів на ковід. Пропуск на територію країни для українських туристів або громадян України, які прибувають з іншою метою, буде фактично позбавлений будь-якої "ковідної" складової.

"Німеччина запровадила та оновила свої обмеження на в'їзд на основі рекомендації Ради Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні Міністерства внутрішніх справ ФРН.

Німеччина вперше після карантину відкриває необмежений в'їзд для українців Очевидно частково ФРН пішла на такий крок через те, що Німеччина має гостру потребу в українських заробітчанах, які закривають багато позицій на німецькому ринку праці.

Відзначається також, що правом вільного в'їзду зможуть скористатися лише ті, хто прибуває до Німеччини літаком або по морю. На автотуристів воно не поширюється.

Крім того, скористатися правом на вільний в'їзд до Німеччини можуть не тільки люди, які мають українське громадянство і паспорти, а й ті, хто проживає в нашій країні не менше ніж півроку.

Водночас, у багато країн буде дозволено в'їзд лише тим людям, які отримали два щеплення від коронавірусу і мають ковідні паспорти. Українцям розповіли, як отримати ковідний паспорт.

ДЖЕРЕЛОnewsyou.info