Генерал США розповів, коли російських окупантів виб'ють із України

ЗСУ виб'ють російські окупаційні війська з України до кінця літа 2022 року. Такий прогноз зробив в інтерв'ю CNN екс-командувач армією США в Європі генерал Бен Ходжес.

Генерал США розповів, коли російських окупантів виб'ють із України - today.ua

Він підкреслив, що російські окупанти не мають нової військової техніки, зокрема, танків, і нових солдатів, які були б готові воювати.

Ходжес вважає, що українські збройні сили перейдуть у великий контрнаступ і до кінця літа можуть вигнати російських окупантів із України. Генерал уточнив, що війська РФ можуть бути відкинуті на позиції, які вони обіймали 23 лютого 2022 року.

Нагадаємо, російські окупаційні війська 24 лютого розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Наприкінці березня їх повністю вигнали із Київської, Чернігівської та Сумської областей. Наразі ЗСУ наступають у Харківській області у бік державного кордону, а російські окупанти намагаються повністю захопити Донецьку та Луганську області.

Генерал США розповів, коли російських окупантів виб'ють із України За даними ДПСУ, українські прикордонники відновили контроль на ділянці кордону України завдовжки 1200 км, дві третини з яких – це кордон із РФ. На кордоні облаштовуються додаткові пости.

Нагадаємо, раніше заступник голови Міноборони Ганна Маляр розповіла про фрагментарні паузи у війні із російськими окупантами.