Дітям категорично не можна: українцям розповіли, з чого роблять дитячу ковбасу

Дитяча ковбаса в Україні не відповідає тим стандартам якості, які мають бути притаманні дитячому харчуванню. Перевірка, яку здійснило Всеукраїнське громадське об'єднання "Споживча довіра", показала, що цей продукт виготовляють зовсім не з того, що заявлено в його складі.

Дітям категорично не можна: українцям розповіли, з чого роблять дитячу ковбасу - today.ua

Про те, що було виявлено в ковбасі вітчизняного виробництва, призначеної для дитячого харчування, розповів виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

Відразу зауважимо: для перевірки брали дитячу ковбасу вищих сортів, яка коштує недешево, і яка апріорі повинна бути хорошої якості - в силу своєї ціни і призначення. Та, як з'ясувалося, ні те, ні інше жодним чином не вплинуло на якість перевірених виробів. Перевірка виявила там такі інгредієнти, яких в якісному продукті зовсім не повинно бути.

"При тому, що ковбаса не з дешевих, її не можна вживати не тільки дітям, а й дорослим через наявність м'яса механічної обвалки або простими словами перемелених кісток ... Розмір кісток занадто великий, навіть для ковбаси 2 сорту, а ми відбирали вищий сорт ( (((( ", - пише Максим Несміянов.

Дітям категорично не можна: українцям розповіли, з чого роблять дитячу ковбасу Причому, в складі ковбаси, звісно, немає навіть згадки про такий інгредієнті, як перемелені кістки. Деякі виробники також замість м'яса наповнюють дитячу ковбасу крохмалем і соєю, що, звичайно, також не має нічого спільного із заявленим вищим сортом виробів. Отже, така ковбаса не просто не дає ніякої користі, а й небезпечна для дитячого організму.

При цьому на деяких сортах дитячої ковбаси написано, що вона рекомендована дітям МОЗ України. Втім, цей напис не дає абсолютно ніякої гарантії, бо насправді ніхто нічого не контролює і не перевіряє.

"Марки опублікуємо трохи пізніше, але виходячи з масштабів виробництва, можна за замовчуванням сказати, що безпечної ковбаси для дітей в Україні немає", - підсумовує Несміянов.

Нагадаємо, що можна приготувати краківську ковбасу своїми руками. Такий продукт набагато корисніше, ніж магазинний. І головне, ви точно знатиме, з чого він виготовлений.

“Укрзалізниця“ може зупинити всі потяги: дизпалива залишилося на 4 доби
Компанія “Укрзалізниця“ може вже через кілька днів зупинити усі перевезення. У підприємства залишилоась пального на чотири дні. Про це повідомила прес...
Названі додатки на Android, які гальмують роботу смартфона
Кожен користувач смартфона хоча б раз у житті стикався з проблемою, коли його пристрій починав гальмувати. І проблема не в тому, що смартфон старіє. О...
Помер близький друг Єлизавети II в день похорону її коханого чоловіка
У день, коли королева Єлизавета II ховала свого чоловіка, помер її близький друг - людина, яка консультувала її майже два десятиліття з приводу скачок...
“Укрпошта“ встановила єдиний тариф на доставку посилок з OLХ
“Укрпошта“ встановила єдиний тариф на доставку посилок з OLX. Фіксована ціна діє на відправлення вагою до 30 кг з 19 квітня по 30 червня 2021 року. Ва...
Яскравий манікюр на літо 2021: ТОП-3 модних тренда в дизайні нігтів
Літній манікюр повинен бути не менш яскравим, ніж весняний. До супертрендів майбутнього сезону нейл-майстри відносять мінімалізм, некласичні варіанти ...