Частина військ РФ виходить із Київської та Чернігівської областей

Війська РФ, що вторглися в лютому в Україну, почали виводити частину своїх підрозділів із Київської та Чернігівської областей. Про це повідомив заступник міністра оборони РФ Олександр Фомін. Прес-центр Генштабу ЗСУ підтвердив цю інформацію.

Частина військ РФ виходить із Київської та Чернігівської областей - today.ua

За словами Фоміна, російські окупанти не будуть робити нових наступів у Київській та Чернігівській областях, для "створення необхідних умов для подальшого ведення переговорів".

Він наголосив, що військова активність на київському та чернігівському напрямку буде нібито скорочена в рази.

За даними Генштабу ЗСУ, противник справді почав виводити з Київської та Чернігівської областей частину своїх військ. Проте йдеться лише про частину військ. При цьому окупанти продовжують обстрілювати військову та цивільну інфраструктуру.

Частина військ РФ виходить із Київської та Чернігівської областей Тим часом, за даними розвідки, Росія сконцентрувала у Білорусі велике угруповання своїх військ. Не виключено, що воно призначене для нової атаки на Київ.

Раніше стало відомо, що на Київщині українські захисники звільнили від російських окупантів Ірпінь. Це невелике місто практично повністю зруйноване. Російські окупанти продовжують займати деякі населені пункти на Київщині.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Google додав нову функцію на смартфони, яка корисна під час війни.