Борис Джонсон продав у Лондоні кофту Зеленського за більш ніж 3 мільйони гривень

Автор: Марченко Любов

Кофта Зеленського продана в Лондоні за 90 тисяч фунтів стерлінгів, що становить близько 3,4 млн гривень. Таку ціну віддали за деталь одягу українського президента під час благодійного аукціону на підтримку України, що відбувся у Лондоні. Кофту продавав особисто британський прем'єр Борис Джонсон.

Борис Джонсон продав у Лондоні кофту Зеленського за більш ніж 3 мільйони гривень - today.ua

Напевно, багато хто пригадає кофту кольору хакі, в якій Зеленський зустрічав Джонсона під час його недавнього візиту до Києва, і в якій гуляв українською столицею разом із британським прем'єром. Як дізналися журналісти, вартість цього вбрання, що застібається спереду на блискавку, становить 383 гривні. А продали кофту майже у 9 тисяч разів дорожче.

Причому ця деталь одягу українського гаранта була виставлена на аукціоні за стартовою ціною 50 тисяч фунтів стерлінгів, що становить близько 62 тисяч доларів. Проте Борис Джонсон всіляко нахвалював товар і досяг таки значного підйому ставки. Борис Джонсон продав у Лондоні кофту Зеленського за більш ніж 3 мільйони гривень

"Незалежно від того, чи торгуєтеся ви за фліску Володимира Зеленського, або за тур Києвом з мером Кличком, я хочу ставки набагато вищої. У мене був тур Києвом з мером Кличком, хороше місто. Це того вартує, копайте глибше", - нахвалював свої лоти британський прем'єр.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Окрім президентського одягу, на лондонському аукціоні також було виставлено на продаж й інші лоти. Зокрема, розіграли екскурсію під звуки сирен по Києву, а також глечик у формі півня, який киянка подарувала Борису Джонсону під час його прогулянки столицею. Його "близнюк" тоді дістався українському президенту, а ось другий півень – британському прем'єру.

Нагадаємо, друг і колега Володимира Зеленського по 95-му Кварталу Євген Кошовий розповів, про що спілкується з президентом під час війни.