Арестович розповів, коли Путін оголосить про свою перемогу у війні

Путін може оголосити захоплення Донецької та Луганської областей, а також Херсонщини своєю перемогою у війні проти України. Такий прогноз зробив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Арестович розповів, коли Путін оголосить про свою перемогу у війні - today.ua

За його словами, російські окупанти не знають, як закінчити війну, яку вони розв'язали проти України. Тому навіть свої часткові успіхи, досягнуті завдяки дуже великим втратам у особовому складі та у військовій техніці, вони спробують видати за свої досягнення.

Так, якщо російські окупаційні війська таки зможуть вийти до адміністративного кордону Донецької та Луганської областей, а також закріпитися на Херсонщині, то вони це оголосять своєю перемогою.

Арестович розповів, коли Путін оголосить про свою перемогу у війні Арестович не виключив, що окупанти на тимчасово захопленій території України можуть утворити якусь псевдореспубліку, яка залежатиме від Росії. Але Україна ніколи не погодиться із захопленням своєї території.

Нагадаємо, російські окупаційні війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. Вони вже втратили близько 24 000 людей, понад 1000 танків та понад 2000 бойових броньованих машин.

Раніше стало відомо, що у Чорному морі затонув російський крейсер "Москва", який пошкодили українські ракети.