Арестович оцінив шанси вторгнення на Україну з Білорусі

Наразі немає ознак підготовки наступу з Білорусі на Україну. Таку заяву зробив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, коментуючи початок навчань білоруських військ.

Арестович оцінив шанси вторгнення на Україну з Білорусі - today.ua

Він наголосив, що Білорусь, яка є союзником Росії, не наважилася вторгнутися до України у лютому, коли російські окупаційні війська намагалися блокувати та захопити Київ. Нині ситуація змінилася.

Арестович вважає нереальною можливість нападу білоруських військ на Україну без військ РФ. А у Білорусі зараз перебуває мінімальна кількість російських військових і немає ні десантників, ні механізованих частин.

Арестович оцінив шанси вторгнення на Україну з Білорусі Нагадаємо, що Білорусь у лютому надала свою територію російським військам для повномасштабного вторгнення до України. Також війська РФ вторглися зі своєї території. Білорусь цього тижня перекинула деякі підрозділи своєї армії до кордону з Україною, нібито, щоб посилити безпеку.

Генштаб ЗСУ раніше повідомив, що російські окупаційні війська станом на ранок 11 травня 2022 року втратили в Україні близько 26 350 осіб, 1187 танків, 199 літаків і 160 вертольотів.

Раніше стало відомо, що у Чорному морі затонув російський крейсер "Москва", у який потрапили українські ракети.