Названі щоденні втрати ЗСУ у боях з російськими окупантами

Наразі щодня на Донбасі гинуть у середньому від 200 до 500 військовослужбовців ЗСУ, є також велика кількість поранених. Таку заяву зробив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомив американський сайт новин Axios.

Названі щоденні втрати ЗСУ у боях з російськими окупантами - today.ua

За його словами, нібито загалом на Донбасі зараз щодня гине або зазнають поранень до 1000 українських захисників.

Тим часом, 1 червня президент України Володимир Зеленський повідомив, що щодня у боях із російськими окупантами гине 60-100 бійців ЗСУ. Але офіційні цифри наших втрат у війні з окупантами з метою оборони поки що не називають.

Нагадаємо, російські окупаційні війська у другій половині квітня розпочали великий наступ на Донбасі. Вони намагаються повністю захопити Донецьку та Луганську області. Ціною великих втрат і великої переваги в артилерії їм вдалося досягти тимчасових тактичних успіхів. Наразі тривають бої за Сєверодонецьк.

Названі щоденні втрати ЗСУ у боях з російськими окупантами Арахамія впевнений, що Україна має достатньо сил для того, щоб продовжувати боротьбу за Донбас. У ЗСУ зараз налічується 1 млн осіб і за потреби на службу призовуть ще 2 млн осіб. Комплектування підрозділів залежатиме від постачання міжнародними партнерами військової техніки та зброї.

Раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, коли Україна погодиться на мир із РФ.