Зимові канікули в Україні перенесли: у регіонах оновили графіки відпочинку для школярів

В Україні, за рекомендацією Міністерства освіти і науки, зимові канікули в школах були заплановані на період з 25 грудня 2021 року по 10 січня 2022 року. Через карантин графік канікул для школярів змінили.

Зимові канікули в Україні перенесли: у регіонах оновили графіки відпочинку для школярів - today.ua

У регіонах України ухвалили рішення щодо зимових канікул для школярів. У різних областях діти відпочиватимуть та навчатимуться за окремим графіком. Так, у КМДА повідомили, що не будуть вносити корективи до графіка, школярі підуть на зимові канікули 25 грудня, а сядуть за парти 10 січня наступного року.

Влада Львова вирішила перенести початок зимових канікул. Частину шкіл відправлять дітей на відпочинок із 27 грудня, решта – з 31 грудня 2021 року. За парти діти повернуться 9 чи 10 січня, залежно від рішення адміністрації.

Школярі у Харківській та Полтавській областях відпочиватимуть, згідно з встановленим МОН графіком – з 25 грудня по 10 січня. Зимові канікули в Україні перенесли: у регіонах оновили графіки відпочинку для школярів У Рівненській, Чернігівській, Волинській, Сумській, Дніпропетровській областях школи підуть на канікули з 25 грудня. Заняття розпочнуться з 9 січня 2022 року.

У Кременчуці ухвалено рішення відкласти початок зимових канікул. Заняття завершаться лише 31 грудня. До шкіл діти повернуться лише 16 січня. Такий самий графік зимових канікул затвердили для шкіл у Житомирській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в українських школах кардинально змінять програму навчання. Яких нововведень слід очікувати?