Зима 2021-2022 в Україні буде морозною і сніжною: прогноз погоди від Леоніда Горбаня

Народний синоптик Леонід Горбань попередив українців про те, що зима 2021-2022 років буде сповнена погодних "сюрпризів". Сильні морози вдарять вже в грудні, але найлютішим буде лютий...

Зима 2021-2022 в Україні буде морозною і сніжною: прогноз погоди від Леоніда Горбаня - today.ua

Більшість українців цікавляться, якою буде зима, яка невблаганно наближається. Леонід Горбань оприлюднив прогноз погоди на грудень, січень і лютий. Народний синоптик прогнозує холодну зиму з періодами екстремального зниження температури повітря.

Зимові холоди прийдуть в Україну вже з 12 грудня поточного року. З цього дня до кінця 2021 року буде тільки "мінусова" температура повітря. Дуже сильні морози в грудні не очікується, стовпчики термометра не будуть опускатися нижче -12 градусів Цельсія. Лише 24 і 25 грудня в деяких регіонах можливо похолодання до -15 градусів. Зима 2021-2022 в Україні буде морозною і сніжною: прогноз погоди від Леоніда Горбаня Січень 2022 року ще більш холодним, ніж грудень. Однак в лютому очікуються найбільш міцні морози, температура повітря сягатиме -20 градусів Цельсія. Тривалих періодів, як в минулі роки, чекати не варто. За словами Леоніда Горбаня, вся зима буде морозною і сніжною.

Дізнайтеся також, якою буде осінь 2021 в Україні. Прогноз погоди від завідуючої відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометінституту Вазіри Мартазинової.

  • ТЕГИ