Затяжні магнітні бурі відбудуться в середині червня: поради лікарів допоможуть уникнути проблем зі здоров'ям

Метеозалежним українцям варто поберегтися, на Землю обрушиться затяжна магнітна буря, яка триватиме більше трьох днів. Лікарі розповіли, як захистити здоров'я під час потужних коливань в магнітосфері планети.

Затяжні магнітні бурі відбудуться в середині червня: поради лікарів допоможуть уникнути проблем зі здоров'ям - today.ua

На Сонці була зафіксована ціла низка сильних спалахів, в результаті потужна магнітна буря обрушиться на Землю в середу, 16 червня 2021 року. Протягом трьох днів після початку магнітної бурі жителі України будуть відчувати нервову збудливість, головні болі, також можливі болі в суглобах або в поперековому відділі.

Люди, які страждають на проблеми серцево-судинної системи, нерідко в періоди магнітних штормів переживають напади різкого підвищення або зниження артеріального тиску. Збільшується ймовірність виникнення інфарктів і інсультів.

Навіть цілком здорові люди відчувають під впливом магнітних бур погіршення емоційного стану, з'являється тривожність, апатія, розлад сну, агресія. Медики рекомендують дотримуватися важливих правил, які дозволять мінімізувати вплив магнітних бур на самопочуття і здоров'я.

Затяжні магнітні бурі відбудуться в середині червня: поради лікарів допоможуть уникнути проблем зі здоров'ям Лягайте спати в один і той же час, обов'язково до півночі. Протягом дня багато рухайтеся, ходіть пішки, гуляйте на свіжому повітрі.

Виключіть з меню каву і чорний чай, жирні та смажені страви. Пийте достатньо води, їжте свіжі овочі і фрукти у великій кількості.

На самопочуття людини багато в чому впливає природа. Дізнайтеся прогноз погоди для України на середину червня 2021 року.