“Я - людина вихована“: Кличко відповів Зеленському на звинувачення

Київський градоначальник Віталій Кличко прокоментував заяву Володимира Зеленського про те, що мер столиці постійно дзвонить і вимагає зустрічей.

“Я - людина вихована“: Кличко відповів Зеленському на звинувачення - today.ua

В ході прес-конференції, присвяченій 2-річчю президентства, Володимир Зеленський розповів, що Віталій Кличко постійно записується на прийом, телефонує і пише. За словами президента, київський градоначальник вимагає зустрічей, коли такої можливості немає.

У своєму коментарі Віталій Кличко зазначив, що є добре вихованою людиною, і у нього ніколи не бракує своєї роботи, тому про зустрічі домовляється заздалегідь. Столичний мер зробив у зв'язку з цим припущення, що Володимир Зеленський його з кимось переплутав.

"Я - людина вихована. Я не ходжу когось чекати. Може, мене з кимось переплутали? Тому що мені є чим займатися. Перед тим, як прийти, навіть до друзів, я завжди подзвоню і запитаю, коли їм зручно зустрітися . Тим більше, не в моїх правилах ходити оббивати пороги кабінетів", - підкреслив Віталій Кличко.

“Я - людина вихована“: Кличко відповів Зеленському на звинувачення

Проте, градоначальник Києва підтвердив, що дійсно часто дзвонить в приймальню Офісу президента і записується на прийом, оскільки у нього, як мера і голови Асоціації міст України, накопичуються важливі питання, які потребують вирішення.

"Зустріч за останні півроку так і не відбулася. А коли немає комунікації - це хіба про ефективну роботу і співпрацю?" - підсумував Віталій Кличко свій коментар.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко розповів, як буде проходити святкування дня міста в Києві в умовах карантину.