Вихідні та свята у грудні: скільки днів українці відпочиватимуть у перший місяць зими

Перший зимовий місяць традиційно асоціюється з приємною передсвятковою метушнею. У грудні 2021 року українці зможуть відсвяткувати Католицьке Різдво, а також підготуватись до зустрічі Нового 2022 року.

Вихідні та свята у грудні: скільки днів українці відпочиватимуть у перший місяць зими - today.ua

У грудні 2021 року 31 календарний день, з яких 22 будуть робочими, а 9 – вихідними. 25 грудня в Україні вже кілька років є державним вихідним днем, оскільки у поточному році день, коли католицька церква святкує Різдво Христове, випадає на суботу, то вихідний переноситься на понеділок. Таким чином українці отримають довгі вихідні з 25 по 27 грудня включно.

До речі, 4 грудня у світі відзначається День замовлень подарунків Діду Морозу. Саме час подумати, який подарунок ви хотіли б знайти під ялинкою вранці 1 січня 2022 року.

День Збройних сил України щорічно відзначається 6 грудня, але це свято не є державним, тож на додаткові вихідні чекати не варто. 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня не лише в Україні, а й у всьому світі згадують справжніх героїв, які не шкодуючи себе, стали на боротьбу із наслідками страшного вибуху на атомній електростанції. Вихідні та свята у грудні: скільки днів українці відпочиватимуть у перший місяць зими 19 грудня православні християни святкують День Святого Миколая. Вранці діти традиційно знаходять під подушкою частування доброго Святого.

31 грудня – останній день року випадає на п'ятницю, на більшості підприємств встановлюється короткий робочий день, щоб співробітники могли підготуватися до зустрічі Нового року.

Нагадаємо, раніше синоптики розповіли, яка погода встановиться у різних регіонах України у період новорічних свят.