Повітря Києва небезпечне для здоров'я: жителям столиці слід носити респіратори

Тривала спека призвела до того, що Київ потрапив до рейтингу міст світу з найбільш забрудненим повітрям. Ситуація в українській столиці настільки серйозна, що людям краще не виходити з дому, а якщо виникла необхідність, то обов'язково слід надягати респіратор. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з дихальною системою.

Повітря Києва небезпечне для здоров'я: жителям столиці слід носити респіратори - today.ua

Згідно з даними інтерактивного лічильника сервісу IQair в четвер, 15 липня 2021 року, Київ виявився на 12 місці в ТОП-15 найбільш забруднених міст світу. Індекс вмісту токсичних речовин в повітрі в першій половині дня майже вдвічі перевищив допустиму норму. Максимально допустимий індекс забруднення - 50 пунктів, в Києві у четвер було 90 пунктів.

Результати досліджень вчених показали, що перевищення рівня вмісту шкідливих речовин у міському повітрі дуже шкідливо для здоров'я людей, особливо для тих, хто страждає з різними захворюваннями органів дихання.

Ближче до полудня четверга, 15 червня, індекс забруднення в українській столиці трохи покращився, до 72 пунктів. Однак цей показник також значно перевищує максимально допустиму норму. Повітря Києва небезпечне для здоров'я: жителям столиці слід носити респіратори Медики рекомендують міським жителям у виниклих умовах для захисту дихальної системи носити на вулиці респіратор. По можливості, бажано не виходити з дому, тримати вікна щільно закритими і використовувати в приміщеннях очищувач повітря.

Нагадаємо, жителям Києва доведеться з літа оплачувати платіжки за опалення.