Весняне рівнодення 2021: як святкувати свято, щоб весь рік був щасливим

Автор: Шевченко Лилия

День Весняного рівнодення споконвіку у багатьох народів пов'язували с приходом нового року. Свято супроводжувало багато повір'їв, традицій і обрядів, спрямованих на зцілення душі і тіла, оновлення, залучення щастя на весь рік.

Весняне рівнодення 2021: як святкувати свято, щоб весь рік був щасливим - today.ua

Весняне рівнодення 2021 настане 20 березня об 11 годині 37 хвилин за київським часом. Свято слід відзначати весело і в колі близьких людей, тоді весь рік пройде щасливо і в достатку.

Обов'язково потрібно спекти млинці, які з давніх-давен символізують Сонце. Перший млинець несли в ліс, щоб задобрити хижих звірів.

У День Весняного рівнодення потрібно запалити свічку, на клаптику паперу написати своє найзаповітніше бажання і спалити листочок над полум'ям свічки. Вважається, що так мрія дуже швидко здійсниться.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Весняне рівнодення 2021: як святкувати свято, щоб весь рік був щасливим Господині печуть на свято Сонця і весни булочки, в які вкладають різні предмети. Кому попадеться колечко, значить, скоро бути весіллю, монетки - до збільшення достатку і т. д.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо молодій дівчині вдалося напекти ідеально тонких і смачних млинців, то в цьому році вона вийде заміж. Якщо перший млинець з'їсть чоловік, то в родині першим народиться хлопчик, якщо жінка - то дівчинка.

Дізнайтеся також, коли відзначається Масляна 2021. Основні традиції і обряди святкового тижня щодня.