В Україну повернеться літнє тепло: до середини осені прогнозують два тривалих бабиних літа

У жителів України до середини осені 2021 року як мінімум два періоди, коли можна буде відправитися на відпочинок. Оксамитовий сезон настане до кінця вересня і в першій половині жовтня. Детальніше про погоду в Україні розповів директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда.

В Україну повернеться літнє тепло: до середини осені прогнозують два тривалих бабиних літа - today.ua

За словами метеоролога, терміна "бабине літо" в офіційній практиці не існує, проте в народі його широко використовують, щоб позначити періоди осіннього потепління, коли не йдуть дощі і немає вітру.

Бабине літо або оксамитовий сезон Укргідрометцентр прогнозує в Україні в третій декаді вересня, приблизно з 19-20 числа. По всій території країни повітря прогріється в середньому до 15-20 градусів тепла, але триватиме цей період всього кілька днів. В Україну повернеться літнє тепло: до середини осені прогнозують два тривалих бабиних літа За першим бабиним літом в Україну прийде похолодання, яке принесе з собою різке зниження температури повітря, поривчастий вітер і опади. Холодний атмосферний фронт буде головувати до жовтня.

Другий оксамитовий сезон в Укргідрометцентрі прогнозують в першій половині жовтня. Теплих і погожих деньків буде не так вже й багато, але вони встигнуть порадувати жителів України сонячної і сухою погодою.

Дізнайтеся також, прогноз погоди на найближчі вихідні для України. В яких регіонах похолоднішає до +5 градусів?