В Україні заборонять нещепленим дітям ходити до школи

В українському Міністерстві охорони здоров'я мають намір ввести суворі обмеження для дітей і дорослих, які не пройшли обов'язкову вакцинацію. Нещеплених дітей навіть не допустять до занять у школах.

В Україні заборонять нещепленим дітям ходити до школи - today.ua

Головний санлікар України Ігор Кузін розповів про нову ініціативу Міністерства охорони здоров'я щодо посилення правил дотримання вакцинації населенням країни.

Невакцинованих дітей не пустять в школи, а також буде введено обов'язковий графік щеплень для працівників багатьох професій. При цьому, діти не будуть позбавлені права на безкоштовну освіту. Нещеплених школярів переведуть на дистанційний формат навчання.

"Я би вводив подібні норми в законі: не допускати в установи освіти дітей, які невакцинованих і не мають на це об'єктивних причин, абсолютних медичних протипоказань", - висловив свою точку зору головний санітарний лікар України.

В Україні заборонять нещепленим дітям ходити до школи Кузін додав, що обов'язково повинні вакцинуватися все працівники сфер освіти і обслуговування. Без щеплень, впевнений заступник міністра охорони здоров'я, цих людей не можна допускати до робочих місць. Решті українців нададуть право вибору, в МОЗ сподіваються на відповідальність кожного громадянина країни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна може залишитися без китайської вакцини від коронавіруса через санкції західних держав.