Стало відомо, як будуть працювати школи в різних зонах карантину

Автор: Шевченко Лилия

Чергова хвиля епідемії коронавіруса в Україні спричинила за собою необхідність посилення обмежувальних заходів. Цілі регіони і мегаполіси один за іншим оголошують локдаун, школярів відправили на канікули. Як працюватимуть школи в різних зонах карантину після завершення весняних канікул?

Стало відомо, як будуть працювати школи в різних зонах карантину - today.ua

Більшість загальноосвітніх навчальних закладів України відправили учнів на весняні канікули, які триватимуть до 28 березня 2021 р. З огляду на те, що все більше областей опинилися в «червоній» карантинній зоні, батьки задаються питанням, як будуть продовжувати навчання їх діти.

У більшості регіонів зі складною епідситуацією після канікул за парти сядуть тільки учні молодших класів. Школярі, які навчаються в 5 - 11-х класах продовжать навчання в дистанційному режимі. Йдеться про Київ та Київську область, а також Житомирську, Одеську, Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Львівську та Сумську області.

Стало відомо, як будуть працювати школи в різних зонах карантину

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Місцева влада в областях, які знаходяться в «жовтій» або «помаранчевій» карантинних зонах, теж можуть прийняти рішення про переведення школярів на онлайн-навчання.

У деяких областях на регіональному рівні було прийнято рішення про переведення на час посиленого карантину учнів молодших класів на дистанційне навчання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Жорсткіше всього вчинили в Івано-Франківську, тут з кінця лютого закрили не лише школи, а й дитячі садки. Термін закінчення карантину поки ніхто не оголошує.

Про введення локдауна оголосили також і в Дніпрі. Як змінять режим роботи школи і дитячі садки в місті і в області?