В Україні різко похолоднішає: прогноз погоди від Укргідрометцентру до середини наступного тижня

Деякий час в Україні ще триватиме тепла осіння погода, але рівно на добу холодні повітряні маси принесуть в країну різке зниження температури повітря. Похолодання буде вельми відчутним, майже зимовим, але після нього стовпчики термометрів відразу ж поповзуть вгору.

В Україні різко похолоднішає: прогноз погоди від Укргідрометцентру до середини наступного тижня - today.ua

Погода в Україні у понеділок, 4 жовтня

У перший день нового робочого тижня по всій території України буде сухо і по-осінньому тепло, з мінливою хмарністю і без опадів. У південних, центральних, західних і більшої частини східних областей повітря прогріється вдень до +16 градусів Цельсія, вночі - до +6.

В Україні різко похолоднішає: прогноз погоди від Укргідрометцентру до середини наступного тижня Погода у вівторок, 5 жовтня

Вдень у вівторок значно похолодає в усіх регіонах України. Насолодитися майже літнім теплом зможуть лише жителі Закарпаття, де повітря прогріється до +21 градуса. На решті території країни стовпчики термометрів покажуть від +9 градусів в денний час доби і від +3 градусів - вночі.

В Україні різко похолоднішає: прогноз погоди від Укргідрометцентру до середини наступного тижня Погода в середу, 6 жовтня

Поступово повітря почне прогріватися знову. У більшості регіонів стовпчики термометрів сягнуть позначки в +15 градусів Цельсія. У Криму можливі невеликі опади. На решті території країни встановиться суха і ясна погода, місцями з мінливою хмарністю. В Україні різко похолоднішає: прогноз погоди від Укргідрометцентру до середини наступного тижня Нагадаємо, народний синоптик Наталка Діденко попередила про зміну погоди в Україні.