В Україні невакцинованих вчителів відсторонять від роботи і залишать без зарплати

Міністерство охорони здоров'я України оголосило про прийняття рішення з приводу деяких категорій вчителів. З 1 листопада частина викладацького складу навчальних закладів країни може бути відсторонена від роботи і позбавлена на цей час заробітної плати.

В Україні невакцинованих вчителів відсторонять від роботи і залишать без зарплати - today.ua

Йдеться про невакцинованих вчителів, які за медичними показаннями або за власним бажанням відмовилися від вакцинації проти коронавіруса. Всіх вчителів і викладачів без щеплень не допустять до роботи з моменту вступу в силу нового закону.

У МОЗ попередили, що до 1 листопада 2021 року педагоги в обов'язковому порядку зобов'язані пройти повний курс вакцинації від COVID-19, в іншому випадку, вони залишаться без роботи до завершення карантину.

В Україні невакцинованих вчителів відсторонять від роботи і залишать без зарплати Згідно з постановою Міністерства охорони здоров'я №2153 про обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 для представників окремих професій, весь педагогічний склад навчальних закладів України повинен бути вакцинованим, щоб мати можливість працювати в період карантину. Постанова була зареєстрована в Міністерстві юстиції 7 жовтня 2021 року, в листопаді вона вступить в силу.

Крім педагогів, з метою запобігання поширенню коронавирусной хвороби, обов'язкової вакцинації проти COVID-19 підлягають співробітники центральних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій.

Нагадаємо, Укрзалізниця вводить обмеження для невакцинованих громадян.