В Україні не приймають дітей в 10 класи: шкільна реформа викликала паніку серед батьків

Школи України перестали приймати дітей в 10 клас. Батьки випускників 9-х класів в розгубленості, оскільки не знають, куди відправити дитину для отримання повної середньої освіти.

В Україні не приймають дітей в 10 класи: шкільна реформа викликала паніку серед батьків - today.ua

Черговий етап шкільної реформи в Україні призвів до того, що вже зараз більшість навчальних закладів І-ІІІ ступенів не братимуть дітей в 10-й клас. Шкіл, в яких юні українці зможуть отримати повну середню освіту, залишиться менше половини в регіонах.

Але і в Києві ситуація мало чим відрізняється від периферії. Більшу частину столичних шкіл І-ІІІ ступенів позбавили права навчати дітей 10 - 11 класів. Уже в 2021 році ці навчальні заклади не приймають заяви на вступ до 10 класу.

Ситуація по всій країні дуже напружена. Раніше Міносвіти України виступило з роз'ясненням, що до загальної середньої освіти забезпечать доступ для кожної дитини. Однак насправді все відбувається з точністю до навпаки. В Україні не приймають дітей в 10 класи: шкільна реформа викликала паніку серед батьків

"Не дивлячись на нашу боротьбу, нічого не змінилося. Згідно перспективним планам, в районі з 60 шкіл залишиться лише 15 повних середніх шкіл. Але більшість бажаючих в них не попадуть, а підуть вчитися в професійні коледжі", - розповів директор однієї зі шкіл Києва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні перенесли останній дзвінок на літо. У яких областях діти підуть на канікули пізніше?