В Україні 19 липня відзначатимуть нове професійне свято

В Україні на законодавчому рівні затвердили нове професійне свято, який буде щорічно відзначатися в самий розпал літа - 19 липня. Про це йдеться на сайті Офісу президента.

В Україні 19 липня відзначатимуть нове професійне свято - today.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в Україні нового професійного свята працівників сфери фізичної культури і спорту. День тренера буде щорічно відзначатися 19 липня.

"На підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту України постановляю: встановити в Україні професійне свято - День тренера", - сказано в тексті указу глави держави.

Указ президента вже вступив в силу з дня його опублікування. Відтепер кожен рік 19 липня українські спортивні тренери та діячі сфери фізкультури і спорту відзначатимуть своє професійне свято. В Україні 19 липня відзначатимуть нове професійне свято Додатковий вихідний з нагоди нового професійного свята не передбачений, але все ж спортсменам ніхто не заважає влаштовувати видовищні заходи з нагоди Дня тренера. Це буде сприяти популяризації активного способу життя серед громадян України, виховувати в молодому поколінні любов до спорту і фізичних навантажень.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський затвердив нове свято в Україні. Хто буде восени відзначати своє професійне свято, згідно з указом глави держави?