Українські вчені розробляють власні вакцини від коронавируса - МОЗ

Автор: Шевченко Лилия

В Україні ведуться розробки трьох видів вакцин від коронавірусної інфекції. Над створенням препаратів від COVID-19 працюють вчені в державних інститутах Києва та Львова, а також фахівці приватної компанії. Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів подробиці про напрямки розробок.

Українські вчені розробляють власні вакцини від коронавируса - МОЗ - today.ua

За даними Ляшко, Інститут біології клітини у Львові під керівництвом академіка Андрія Сибірна створює вакцину на основі білка COVID-19, який вирощують в штучних умовах на дріжджах. Далі речовину поміщають в спеціальний біореактор, де вона проходить стадію очищення.

Інститут біохімії імені Палладіна в Києві під керівництвом академіка Сергія Комісаренка розробляє вакцину, яка за своїми властивостями буде схожою з мРНК-вакциною Modernа (від американської біотехнологічної компанії Modernа).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українські вчені розробляють власні вакцини від коронавируса - МОЗ Приватна українська компанія з американським корінням ПрАТ "Діапроф Мед" також працює над створенням вакцини від коронавіруса. Ведучий епідеміолог компанії Михайло Фаворов стверджує, що зумів нейтралізувати коронавірус на рівні клітини. Тепер ведеться робота над створенням препарату, який би допомагав організму знищувати COVID-19, не даючи йому розмножуватися в клітинах.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

Нагадаємо, раніше в Україні заявили, що родичам людей, які померли після введення вакцини від коронавіруса виплатять грошову компенсацію.