У ДСНС назвали області, в яких найближчими днями очікуються повені

У Державній службі з надзвичайних ситуацій виступили з важливим попередженням. У кількох областях України найближчими днями можливі масштабні повені. Громадян просять бути обережними.

У ДСНС назвали області, в яких найближчими днями очікуються повені - today.ua

З 17 по 19 вересня 2021 року в ряді регіонів України прогнозується посилення опадів, що може спровокувати підвищення рівня води в водоймах.

Так, за даними ДСНС, небезпечний підйом рівня води від 0,3 до 1,5 метрів може статися в річках Закарпаття. Також до півтора метрів може підвищитися рівень води в басейнах річок Дністра і Сяну в Івано-Франківської та Львівської областей. До 2 метрів прогнозують підвищення рівня води в річках Латориця і Боржава. У ДСНС назвали області, в яких найближчими днями очікуються повені В результаті тривалих злив є ризик формування значного місцевого та схилового стоку. Бурхливі потоки води в колишні роки змітали все на своєму шляху, тому місцевим жителям приїжджим слід дотримуватися з 17 по 19 вересня особливу обережність і вжити всіх заходів безпеки.

Нагадаємо, раніше в Укргідрометцентрі розповіли, як зміниться погода в Україні у вихідні дні. Деякі області будуть заливати дощі, а температура повітря знизиться до +5 градусів.