У Гідрометцентрі розповіли, коли в Україні похолодає до +8 градусів і почнеться опалювальний сезон

Метеорологи українського Гідрометцентру оприлюднили новий прогноз погоди до кінця жовтня 2021 року. За даними синоптиків, час стійкого похолодання до +8 градусів Цельсія настане дуже скоро, а це значить, що старт опалювального сезону не за горами.

У Гідрометцентрі розповіли, коли в Україні похолодає до +8 градусів і почнеться опалювальний сезон - today.ua

Згідно з українським законодавством, початок опалювального сезону залежить від погодних умов. Як тільки на вулиці середньодобова температура повітря опускається до показника в +8 градусів, теплокомуненерго починають подавати тепло в оселі українців.

"Восени стійкий перехід середньої добової температури повітря через +8°С в бік зниження відбувається в більшості областей в третій декаді жовтня", - стверджують в Укргідрометцентрі.

Однак у 2021 році похолодання, необхідне для старту опалювального сезону, буде наступати в різних областях в різний час. Так, метеорологи Гідрометцентру прогнозують запуск опалення в другій декаді жовтня в Хмельницькій, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях.

У Гідрометцентрі розповіли, коли в Україні похолодає до +8 градусів і почнеться опалювальний сезон У південних областях України і в районах Закарпаття, які розташовані на рівнинах, необхідне для старту опалювального сезону настане в першій декаді листопада. В інших регіонах країни тепло в будинках включать, найімовірніше, в третій декаді жовтня.

Крім того, в Укргідрометцентрі повідомили, що до кінця поточного тижня в Україні обійдеться без опадів, завдяки потужному антициклону, який насувається з північного сходу.

Нагадаємо, раніше народний синоптик Леонід Горбань розповів, коли в Україні вдарять морози і піде сніг.