У чотирьох областях України продовжили навчальний рік до середини червня

Школи в чотирьох областях України продовжать навчання учнів усіх класів до середини червня 2021 року. Підставою для такого рішення стало те, що в період сплеску епідемії коронавіруса школярі йшли на тривалі канікули.

У чотирьох областях України продовжили навчальний рік до середини червня - today.ua

Продовжити навчальний процес в червні вирішила влада Хмельницького, Кропивницького, Черкас та Сум. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України "Нова українська школа".

Згідно з українським законодавством, навчальний процес повинен тривати не менше 175 робочих днів, а літні канікули - не менше 30 днів. Відповідно, школи, в яких школярі відвідували школу менше 175 днів у період навчального року, продовжать навчання.

Найдовше вчитимуться школярі в Кропивницькій області, тут деякі школи вже склали розклад до 14 червня 2021 р. Частина шкіл Кропивницького проводитимуть заняття до 7 червня. У чотирьох областях України продовжили навчальний рік до середини червня Школярі Сум та Хмельницького продовжать відвідувати шкільні уроки до 11 червня. У Черкасах навчальний рік продовжили до 8 червня.

У всіх інших регіонах України, включаючи Київ, заявили, що не продовжуватимуть навчальний рік, оскільки в період погіршення епідеміологічної ситуації школярі вчилися дистанційно.

Нагадаємо, в Києві зупинили прийом першокласників на майбутній навчальний рік. До чого готуватися батькам?