Укргідрометцентр попередив мешканців України про зміну погоди до кінця лютого 2022 року

У другій половині лютого на всій території України можливі істотні погодні коливання, від майже весняної відлиги до різкого зниження температури повітря. В Укргідрометцентрі оприлюднили прогноз погоди до кінця зими 2022 року.

Укргідрометцентр попередив мешканців України про зміну погоди до кінця лютого 2022 року - today.ua

Метеоролог українського Гідрометцентру Наталія Птуха порадувала жителів України прогнозом погоди до кінця лютого. На сильні морози, завірюху та рясні снігопади більше чекати не варто.

"Щоб дуже сильними були якісь ультраполярні вторгнення, такого не передбачається... За попередніми розрахунками, з другої декади лютого повернення серйозних морозів ми поки що не бачимо", - зазначила синоптик.

Укргідрометцентр попередив мешканців України про зміну погоди до кінця лютого 2022 року Водночас, за даними Укргідрометцентру, до середини наступного тижня у східних областях України очікуються нічні морози до -8 градусів. Вдень у всій країні встановиться температура повітря від 0 до +9 градусів за Цельсієм.

Періоди відлиг будуть частими до кінця поточної зими, але метеорологи попереджають, що справжнього весняного тепла поки що не передбачається.

Нагадаємо, на територію України насувається потужний антициклон, який несе із собою погодні зміни.