Відпустка на морі в Одесі і Затоці: українці зможуть відпочити за 150 грн на добу

Пляжі Одеси і Одеської області вже чекають українців з усіх куточків країни. Забронювати номер варто заздалегідь, поки ще є, з чого вибирати. Власники прибережних готелів, хостелів, баз відпочинку, кафе і ресторанів заявляють, що не мають наміру підвищувати ціни в новому пляжному сезоні.

Відпустка на морі в Одесі і Затоці: українці зможуть відпочити за 150 грн на добу - today.ua

Так, в одеських готелях пропонують нічліг від 160 гривень на добу за одне ліжко. Подобово зняти квартиру обійдеться в суму від 450 грн на добу, номери в готелях коштують трохи дорожче - від 500 грн на добу. З початком сезону цінники значно виростуть.

Повноцінний обід або вечерю в закладах громадського харчування в прибережній зоні обійдеться в середньому в 300 грн з людини.

Якщо хочеться відпочити подалі від міської суєти, то можна всього за годину дістатися до знаменитого причорноморського курортного селища Затока. Тут ціни на нічліг стартують від 150 грн з людини. За недорого можна зняти номер якості люкс - від 250 грн. Високий сезон тут триває з липня по серпень, у цей період цінники на економ варіанти підвищуються до 220 грн з людини.

Відпустка на морі в Одесі і Затоці: українці зможуть відпочити за 150 грн на добу Складна ситуація з пандемією і зіпсованих відносинах між урядами держав в поточному році привели до того, що курорти Одеси та Затоки вже не розраховують на відпочиваючих з Білорусі та Молдови. Швидше за все, що на чорноморському узбережжі влітку 2021 будуть відпочивати більшість українців.

Дізнайтеся також, у скільки обійдеться відпочинок на найпопулярніших курортах України влітку 2021.