Українців, які відмовляться від вакцинації, залишать без засобів до існування

У Міністерстві охорони здоров'я України придумали, як будуть карати громадян держави, які відмовляться вакцинуватися. Нові правила діятимуть до закінчення карантину ...

Українців, які відмовляться від вакцинації, залишать без засобів до існування - today.ua

Глава МОЗ Віктор Ляшко розповів на брифінгу про способи примусу українців до вакцинації від коронавіруса. У відомстві розробили систему покарання для тих, хто відмовляється робити щеплення, і мають намір в найближчі дні її затвердити на законодавчому рівні.

За словами глави МОЗ, "відмовників" від вакцинації до закінчення карантину будуть відстороняти від виконання робочих обов'язків без збереження зарплати. Як довго в таких умовах буде зберігатися робоче місце за співробітником, який прийняв рішення не робити щеплення від коронавируса, Олег Ляшко не уточнив.

"Ми не говоримо про звільнення. Відсторонюється від роботи на період дії карантину без збереження зарплати", - розповів міністр охорони здоров'я.

Українців, які відмовляться від вакцинації, залишать без засобів до існування Віктор Ляшко також назвав категорії громадян України, яких в першу чергу торкнеться нововведення від МОЗ. Йдеться про співробітників центральних органів влади і педагогів. Для цих категорій громадян вакцинація від коронавіруса буде не добровільною, а обов'язковою процедурою, без якої вони не зможуть приступити до своїх робочих обов'язків.

Нагадаємо, в Україні змінять карантинні обмеження для громадян, у яких є протипоказання до вакцинації від COVID-19.