Українцям дозволили витратити “тисячу Зеленського“ на покупку ліків

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, коли українці зможуть витратити тисячу гривень за вакцинацію на придбання лікарських засобів. Крім того, Кабмін дозволив підліткам витратити гроші на ЗНО, проживання у гуртожитку та спортивний інвентар.

Українцям дозволили витратити “тисячу Зеленського“ на покупку ліків - today.ua

Під час засідання глава Кабміну уточнив, що з 24 січня 2022 року українці, які досягли 60-річного віку, зможуть витратити нараховану ним "тисячу Зеленського" на медикаменти.

Громадяни, вік яких ще не досяг 60 років, такої можливості не матимуть. Також Денис Шмигаль зазначив, що програма "єПідтримка" буде розширена.

Підлітки віком від 12 до 17 років зможуть оплатити "ковидною тисячею" пробне ЗНО або послуги у сфері освіти, купити книги чи спортивний інвентар, заплатити за проживання у гуртожитку.

Українцям дозволили витратити “тисячу Зеленського“ на покупку ліків Український Кабмін має намір і надалі розширювати програму "єПідтримка", що саме вона включатиме в майбутньому, поки що не відомо. Уряд продовжує роботу у цьому напрямку.

Згідно з початковими планами за програмою "єПідтримка", українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу та мають відповідний сертифікат, можуть витратити гроші на купівлю книг, квитків на внутрішні рейси або в музей, кінотеатр, театр, на концерт.

Нагадаємо, в Україні "тисячу Зеленського" нараховуватимуть неповнолітнім дітям. Хто отримає гроші першими і на що їх можна витратити?