Українцям почали видавати “жовті“ ковід-сертифікати: як правильно отримати документ

Українці можуть отримати не тільки "зелені" ковід-сертифікати, які свідчать про проходження повного курсу вакцинації, але і "жовті". Нові е-документи можна отримати в додатку "Дiя" на смартфонах з системою Android.

Українцям почали видавати “жовті“ ковід-сертифікати: як правильно отримати документ - today.ua

У Міністерстві цифровий трансформації України повідомили громадянам країни про можливість отримати "жовті" ковід-сертифікати. Документ генерується в додатку "Дiя" в той же день, коли була поставлена перша доза вакцини від коронавіруса. Максимальний термін дії "жовтих" ковід-сертифікатів - 120 календарних днів.

Згенерувати електронну версію документа дуже просто. Для початку слід відкрити меню "Послуги" - "COVID-сертифікати" - "Отримати сертифікат". Потім необхідно погодитися на передачу особистих даних, підтвердивши своє рішення за допомогою "Дія.Підпіса". Додаток "Дія" самостійно знайде інформацію про вакцинацію в реєстрах, після чого з'явиться відповідний сертифікат.

Українцям почали видавати “жовті“ ковід-сертифікати: як правильно отримати документ Влада України внесли зміни до постанови про вимоги до громадян у період карантину 13 вересня 2021 року. Відповідно до внесених правками, в Україні почали діяти два види ковід-сертифікатів - "жовтий" про отримання першої дози вакцини і "зелений" про проходження повного курсу вакцинації.

Нагадаємо, в Києві планують допускати до поїздок в громадському транспорті тільки вакцинованих громадян. Віталій Кличко озвучив нові плани столичної влади.