Як студентам виїхати з України під час війни і мобілізації

Українські студенти призовного віку, які під час воєнного стану навчаються у навчальних закладах за межами України, зможуть продовжити навчання та перетнути кордон. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як студентам виїхати з України під час війни і мобілізації - today.ua

Відомство спільно з Державною прикордонною службою України та Генеральним штабом Збройних Сил України підготували роз'яснювальну інфографіку. Вказано, що студентам потрібно звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання чи обліку.

Тим, хто звернувся, слід зробити відповідний запис у військово-обліковому документі про надання відстрочки від призову за мобілізацією. Також необхідно отримати дозвіл на перетин кордону від керівника центру.

Як студентам виїхати з України під час війни і мобілізації При виїзді при собі потрібно мати дозвіл на перетин кордону, документ, що підтверджує навчання в установі, дозвіл на перетин кордону від керівника територіального центру комплектування та соцпідтримки, а також військово-обліковий документ із записом про відстрочення від призову при мобілізації.

Нагадаємо, українці широко обговорювали можливість отримання повісток про мобілізацію у додатку "Дія". Стало відомо, чи приходитимуть вони туди насправді.

ДЖЕРЕЛОМинистерство по вопросам реинтеграции