Українські школи змінили календар канікул: коли відпочиватимуть діти

Міністерство освіти і науки України змінило рекомендації щодо календаря шкільних осінніх канікул у всіх регіонах країни. Відповідні дати початку і завершення канікул вже опубліковані на сайті відомства.

Українські школи змінили календар канікул: коли відпочиватимуть діти - today.ua

Як відомо, в Україні адміністрації шкіл мають право на власний розсуд встановлювати дати початку і закінчення шкільних канікул. Однак МОН надає орієнтовні терміни, на які слід орієнтуватися.

Як розповіли в Міносвіти, без змін у календарному плані осінні канікули можливі лише в тих областях і населених пунктах, які знаходяться в "зеленій" карантинній зоні. В інших зонах можливі серйозні зміни в календарі шкільних канікул.

Так, якщо область потрапить в "жовту" зону карантину, то навчальні заклади продовжать працювати тільки в тому випадку, якщо не менше 80% вчителів і персоналу будуть вакциновані. Інакше школярів переведуть на навчання в дистанційному режимі. Українські школи змінили календар канікул: коли відпочиватимуть діти У деяких українських областях прийнято рішення відправити дітей на осінні канікули раніше. Так, у Львові учні 5-11 класів підуть на дистанційне навчання з 18 жовтня, через тиждень почнуться осінні канікули, а потім планується відновити навчання в школах з 1 листопада.

У Вінниці осінні канікули перенесли, учні відпочиватимуть 11 днів з 14 по 24 жовтня. З 18 жовтня почнуться канікули в школах в харківській області.

Нагадаємо, раніше в Україні оголосили святкові дні і осінні канікули для школярів в жовтні 2021 року.