Українські садоводи виростили рекордно велику лохину: одна ягода важить майже 10 грамів

Українські садоводи давно змагаються, хто виростить найбільші і найсмачніші фрукти, овочі і ягоди без використання хімічних добрив та стимуляторів росту.

Українські садоводи виростили рекордно велику лохину: одна ягода важить майже 10 грамів - today.ua

Львівська компанія "Еко Віста" повідомила, що її співробітники зуміли виростити рекордно крупну лохину. Вага ягоди склала 9,73 грама. Таким чином, Львівські аграрії встановили новий рекорд в Україні, залишивши позаду своїх колег з Київської області.

"Не так давно прозвучала новина про те, що на одному з ягідників України зібрали лохину, діаметром більше 3-х см и вагою до 9 грамів, яку визнали найбільшою в Україні. Ми щиро пораділи за наших колег, а буквально вчора побачили вже на власних ягідниках ось цю ягідку, яка за вагою навіть більше, ніж їх рекордсменка", - повідомили представники "Еко Віста".

Українські садоводи виростили рекордно велику лохину: одна ягода важить майже 10 грамів Варто відзначити, що рекордно велику лохину українські виробники вирощують без обробки стимуляторами або небезпечними для здоров'я людини і навколишнього середовища хімічними речовинами. Українська лохина є органічною.

Раніше українські аграрії похвалилися гігантською черешнею, яку їм вдалося виростити в цьому році. Всього чотири ягоди важать майже сто грамів. Для України це справжній рекорд, оскільки представлені фермерами ягоди черешні перевищують норму за розміром і вагою в три рази.