Ціни в Україні зросли на 22%: які продукти максимально подорожчали

Ціни на продукти харчування в Україні значно зросли. Інфляція минулого місяця становила 16,4% проти 13,7% у березні. Дізнайся, що максимально подорожчало у нашій країні.

Ціни в Україні зросли на 22%: які продукти максимально подорожчали  - today.ua

Українці відмітили, що вартість багатьох товарів із початком війни з Росією різко збільшилася. Найбільше подорожчало паливо – на 29,6% та продукти харчування – 22,4%. Ціни особливо зросли на хліб та овочі.

Вартість взуття та одягу у порівнянні з квітнем минулого року знизилися на 6,1%. Відповідні дані надала Державна служба статистики (Держстат). З початку поточного року зростання цін склало 10,9%, а за місяць – на 3,1%. Ціни в Україні зросли на 22%: які продукти максимально подорожчали Експерти повідомили, як у травні подорожчали продукти харчування порівняно з минулим місяцем. Хліб та хлібопродукти додали в ціні 26,3%, макаронні вироби – 24,3%, овочі – 67,2%, фрукти - 23,5%, вершкове масло - 23,9%.

Зростання цін на інші продукти склало 13-22%. Винятком виявилися лише яйця. Їхня вартість несподівано впала на 25,1%.

Минулого тижня з'ясувалося, що в Україні мають знизитись ціни на соняшникову олію. Дізнайся, що вплине на вартість популярного в Україні продукту.