ТОП-5 найбільш малолюдних та чистих пляжів в Україні

Українцям, яким хочеться провести відпустку далеко від шуму та суєти, але обов'язково на березі моря, розповіли про п'ять унікальних пляжів. Ці райські куточки можна знайти на чорноморському та азовському узбережжі в Україні.

ТОП-5 найбільш малолюдних та чистих пляжів в Україні - today.ua

Кінбурнська коса

Мабуть, це самий безлюдний пляж в Україні. Все, що вам потрібно, це дістатися до міста Очаків (Миколаївська обл.), А потім на катері переправитися на дике узбережжя, де вас чекають спеціально створені майданчики для кемпінгу.

Острів Джарилгач

Дістатися на острів Джарилгач (Херсонська обл.) в Чорному морі можна на катері. Тут є все для відпочинку від шуму і турбот: безлюдний пляж, ліс, море ... Правда, на острові немає прісної питної води, за нею доведеться їздити до маяків або на косу Глибоку, куди катери з задоволенням доставляють туристів.

Бердянська коса

На самому краю Бердянської коси є безлюдні і тихі пляжі для любителів "дикого" відпочинку. За продуктами, водою і іншими необхідними речами можна сходити в більш "цивілізовану" частину коси, а потім знову повернутися в місце єднання з природою.

ТОП-5 найбільш малолюдних та чистих пляжів в Україні Коса у селища Сергіївка

Це дивовижне місце можна знайти на півдні від міста Білгород-Дністровський в Одеській області. Найзручніше добиратися до безлюдного пляжу з селищ Сергіївка або Затока.

Окраїна Чорноморська

Кілька малолюдних пляжів можна знайти в околицях міста Чорноморськ (колишній Іллічівськ). Найчистіший пісок і прозорі води Чорного моря вже чекають пустельників, готових жити в наметах недалеко від розвиненого портового містечка.

Дізнайтеся також, де на азовському узбережжі в Україні можна недорого відпочити одному або всією сім'єю.