Стало відомо, коли в Україні піде сніг і вдарять морози: прогноз погоди від Леоніда Горбаня

Сніг і морози прийдуть в Україну набагато раніше грудня. Народний синоптик Леонід Горбань розповів, коли в різних регіонах країни почнуться снігопади, а температура повітря опуститься нижче 0 градусів.

Стало відомо, коли в Україні піде сніг і вдарять морози: прогноз погоди від Леоніда Горбаня - today.ua

Після короткого періоду потепління в жовтні погода кардинально зміниться, стверджує Леонід Горбань. До кінця осені в Україні народний синоптик прогнозує істотне зниження температури повітря. Якщо в середині осені буде холодно і дощитиме, місцями заморозки, то в листопаді варто очікувати перших снігопадів і справжніх морозів.

У першій декаді жовтня в різних регіонах України різко похолоднішає, погода буде дощовою. Друга декада місяця, за прогнозом народного синоптика, буде холодної та похмурої. Перші серйозні заморозки Леонід Горбань прогнозує 14 жовтня. Далі до кінця місяця періоди затяжних дощів будуть змінюватися рідкісними проясненнями, але при цьому буде холодно. Стало відомо, коли в Україні піде сніг і вдарять морози: прогноз погоди від Леоніда Горбаня Хмарна погода з опадами триватиме і в перших числах листопада. З 4 по 15 числа місяця в нічний час доби почнуться заморозки. Приблизно з 8 - 10 листопада Леонід Горбань прогнозує дощі, які переходитимуть в мокрий сніг. Починаючи з 14 листопада випаде сніг і вдарять морози. Така погода триватиме до кінця місяця, особливо сніговими будуть 20, 24 і 25 листопада.

Нагадаємо, раніше в Укргідрометцентрі розповіли, яка погода встановиться в Україні в період новорічних свят. Чи варто чекати снігу?